Шкільна математична освіта в Республіці Молдова: досягнення і перспективи

Сьогодні, 4 травня 2022 року, на факультеті відбулася онлайн зустріч-лекція «Шкільна математична освіта в Республіці Молдова: досягнення і перспективи» професора Ion'а Akiri (Кишинів, Республіка Молдова).

Важливо в цей непростий для всіх нас час відчувати підтримку друзів-колег як з України, так і з-за кордону! Дякуємо професору Ion Akiri за цікаву, змістовну лекцію, прочитану українською мовою. Дякуємо кожному за підтримку, за приділений Вами час і плідне спілкування! Сподіваємось, що такі зустрічі стануть традиційними.

Відеозапис сьогоднішньої зустрічі буде дещо пізніше, а зараз пропонуємо до Вашої уваги відео із попередньої онлайн-зустрічі 13 квітня 2022 р., яка була присвячена питанню про роль і місце задач у навчанні математики і відбулась за ініціативи Alexander’а Karp’а, професора Teachers College of Columbia University (New York, USA). Матеріали заходу Ви можете переглянути на Youtube-каналі Факультету за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=-8gEgJWRrXM