Святкування Дня числа Пі

Святкування Дня числа Пі разом з факультетом математики, інформатики та фізики УДУ імені Михайла Драгоманова!

Запрошуємо школярів відвідати наступні заходи на ФМІФ, які будуть проходити 13 березня 2024 р. з 14:30 (метро Університет, вул. Пирогова,9, 4 поверх ЦК, великий хол)!

🔖1. Благодійна ярмарка від студентів факультету (кожен зможе посмакувати смачними оладками, різними смаколиками).
🔖2. На вас чекаютимуть багато цікавого: видовищні фізичні та хімічні досліди, математичні конкурси та змагання
🔖3. «Математичний аукціон»

Математична гра, в якій учні 8–11 класів позмагаються в розв’язуванні цікавих задач за призи. Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.
🔖4. Пізнавальний квест «Навколо числа пі»
Пізнавальний івент у форматі квесту для учнів 8–11 класів!
📲Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.
🔖5. Лекції в УДУ імені Михайла Драгоманова

✔️Про ігрові заходи з елементами змагання або ж співпраці розкажуть учням 8–11 класів на лекції «Математичні ігри: конкурентні та кооперативні».
✔️На іншій лекції школярі дізнаються про деякі нерозвʼязані математичні проблеми.

📲Для участі потрібно зареєструватися за посиланням.

Обидві лекції відбудуться у змішаному форматі: 13 березня о 15:30 можна бути присутніми особисто в Києві за адресою: вул. Пирогова, 9, або ж долучитися онлайн у Zoom!