Секційне засідання кафедри інформаційних технологій і програмування

Відповідно до програми секційного засідання кафедри інформаційних технологій і програмування щорічної звітно-наукової конференції студентів "Освіта і наука – 2022" відбулись виступи студентів інформатичних спеціальностей.

Під час зустрічі були обговорені актуальні та перспективні напрацювання з методики навчання інформатики, робототехніки, моделювання, програмування та інших тем в галузі ІТ. Студенти старших курсів доповіли про використання отриманих теоретичних знань на практиці в різних закладах освіти та в повсякденному житті. Ряд тем пов’язано з особливостями навчання сучасних дітей і молоді в дистанційному форматі, де час і обставини вимагають підготовки кваліфікованого і конкурентоспроможного спеціаліста і вчителя, який використовує сучасні цифрові технології і ресурси в щоденній роботі.