Заходи до Міжнародного дня числа Пі та Міжнародного дня математики

13 березня на факультеті математики, інформатики та фізики УДУ імені Михайла Драгоманова відбулись заходи до Міжнародного дня числа Пі та Міжнародного дня математики
  • 📌Викладачі та студенти факультету долучились до ініціативи Мала академія наук України і організували для школярів та студентів кілька офлайн та онлайн заходів.
  • 📌Наші гості мали змогу поспостерігати та взяти участь у виконанні дослідів з фізики, хімії та біології, порозв'язувати математичні головоломки, поуправляти дронами та багато багато іншого.
  •  📌Близько 75 онлайн та більше 50 офлайн учасників послухали лекцію з математичної теорії ігор і спробували свої сили в оцінці виграшних стратегій.А потім застосували свої знання в інтелектуальній математичній грі "Математичний аукціон". Вітаємо переможців гри - команду з Військовий ліцей імені Івана Богуна !
  •  📌Більше 500 учасників взяли участь в цікавому і нелегкому вебквесті.

✅ Більше фото за посиланням

Дякуємо всім за участь і сподіваємось на зустріч в наступних цікавих заходах!